Dobrze rozwinięta macica a ciąża

Witam . Jestem w ciazy a przynajmniej tak mi sie wydaje , pisze by sie upewnic. Test wyszedł pozytywnie , lekarz zbadał i powiedzial ze macica dobrze rozwinieta jak na 13 tydzien , dal skierowanie na badania , lecz mam jakas obsesje bo ciagle szukam dowodow czy jestem w ciazy , nie czuje tego sama w sobie i chce sie dowiedziec czy jesli lekarz tak powiedzial ze jest dobrze rozwinieta macica to na pewno jestem w ciazy ? bardzi pragne dziecka .

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Skoro lekarz stwierdził ciążę to jest Pani w ciąży. Upewnić się Pani może podczas badania usg kiedy to widać akcję serca płodu. Pozdrawiam