Dotyk nerwu z dyskiem po wypadku

Jestem kobieta 30-letnia i mama dwojki malych dzieci.W 2011 roku uleglam wypadkowi w domu i uderzylam sie w tylna czesc kregoslupa na wyskosci ledzwi.Powstal tam siniak wielkosci 2 meskich piesci.Niestety na pogotowiu nie wykonano rtg.Siniak zanikl ale bol powrocil w 2013 roku i trwa do teraz. Po MRI ustalono ze jeden nerw dotyka mojeo dysku ,czekam na konsulatcje z neurochirurgiem.Czy jest taka mozliwosc ze mnie ooperuja?Gdyz ten bol nie daje mi normalnie zyc.

Magdalena StusiĹska

Neurochirurg po analizie MRI być może zleci wykonanie operacji, zwłaszcza jeśli dolegliwości bólowe są tak uciążliwe.