Co oznacza ten silny ból w plecach?

Podczas dzwigniecia ciezkiego przedmiotu w pracy poczolaam silny bol w plecach promieniujacy do lewej nogi. Po kilku dniach zaczelam odczuwac bol plecow , mrowienie w stopach , bol nog , od czasu do czasu bol w kregoslupie promieniujacy do lewej nogi tak ze krok postawic mi ciezko. Wynik rtg poglebienie lordozy fizjologicznej. Zeslizg przedni trzonu kregu l5 wzgledem s1 ok 3mm prawdopodobnie z przerwaniem struktur tylnich l5. Co to moze byc czy to powazne?

Prawdopodobnie doszło do przeciązenia i wypadnięcia dysku , po dźwignięciu DO PILNEJ KONSULTACJI NEUROLOGA NEUROCHIRURGA, Wskazane badanie MRI rezonans kręgosłupa L-S !!!

Objawy rwy kulszowej ucisku na korzenie nerwowe !

Ważna pełna historia choroby i historia leczenia ; Podstawowe badania laboratoryjne krwi, żelazo, ferrytyna, TSH , EKG Pozdrawiam

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ?Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog