Drętwienia nogi a borelioza

W tamtym roku położono mnie do szpitala z powodu drętwienia nogi lewej i ręki tysiace badań na bolerioze wynik ujemny z kręgosłupem też jest ok wysłano mnie na badania pod kątem sm wyniki deminizacja oczna .cały rok się me=ęcze noga boli strasznie tak jakby kosc chciała rosnąc ale nie ma jak począwszy od palców skończywszy na bioderze do tego lewa reka jest mrowiejąca ból towarzyszy nom stop przy chodzeniu siedzeniu niekidy jest tak silny że budzę się w nocy. Proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.