Drętwienie rąk, nóg i silne pieczenie w przełyku a ryzyko udaru

Jestem po zawale, bay- pasach i udarze. W chwili obecnej odczuwam silne pieczenie w przełyku, odczuwam zdrętwienie szczęk, rąk i nóg. Ogólnie źle się czuję. Czym to może być spowodowane?boję się, że mogę dostać drugi udar.

Małgorzata Panek

Zaburzenia czucia są niepokojące. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego lub w razie nagłego pogorszenia stanu na ostry dyżur.
Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i nie można wykluczyć, że są to objawy udaru,dlatego sugeruję kontakt z pogotowiem, zwłaszcza, że objawy budzą pana duże zaniepokojenie.