Drgawki, gorączka, kłucie w boku, ból pod mostkiem i brak apetytu po przyjmowaniu tabletek Apo-Napro

Witam, od tygodnie miałam silne bóle w prawym boku promieniujące na kręgosłup byłam u lekarza i przepisał mi APO NAPRO . odkąd zaczęłam brać tabletki codziennie dostawałam drgawek i gorączki. Ból pleców znikł odkąd zaczęłam brać tabletki ale pozostało klucie w prawym boku oraz towarzyszy temu również ból pod mostkiem promieniujący do końcówek żeber. odkąd biorę te tabletki nie mam ochoty jeść...zaczyna robić mi sie niedobrze ... Co to może być ?

Wszystko wskazuje na nietolerancję leku! Należy udać się ponownie do lekarza i o tym wszystkim opowiedzieć. Dobrą decyzję „co robić”, można podjąć jedynie po wizycie bezpośredniej u lekarza prowadzącego.