Drżenie mięśni i osłabienie 2 tygodnie po skończeniu leku Unidox

Witam, dwa tygodnie temu skończyłam brać unidox 25dni bo miałam duże objawy boreliozy i wynik też to wskazywał. Po leczeniu czułam się wiele lepiej, jednak od tygodnia moje samopoczucie się pogorszyło nic mnie już nie boli ale budzę się w nocy i czuje jakbym się cała trzęsła wszystkie mięśnie mi drżą tego nie widać i jestem bardzo słaba nic mi się nie chce. Byłam u lekarza rodzinnego 2 razy ale ona nic mi nie umie pomóc poradzić. Czy to wina toksyn wyniszczonych krętków? Ile to może potrwać?

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza chorób zakaźnych specjalizującego się w leczeniu boreliozy. Nigdy nie słyszałem o takiej reakcji po leczeniu. Powinna być Pani objęta opieką specjalisty.

Pozdrawiam.