Drżenie rąk u 20-letniej kobiety

Witam. Mam 20 lat i występuje u mnie drżenie rąk juz od dłuższego czasu. W ostatnim czasie boli mnie często głowa. Od czasu do czasu czuje ból w klatce piersiowej/ sercu. Mam za mało żelaza we krwi (albo na granicy, albo trochę mniej niż powinno być). Jestem narażona na stres, jednak chyba jak każdy człowiek. No i ostatnio dość szybko się męczę. I tu pytanie: czy ktoś wie co może mi być?

Dzień dobry. Każdy z nas jest narażony na stres, nie każdy jednak w takim samym nasileniu i każdy z nas radzi sobie z nim tak samo. Proponuję, aby Pani przekonała się jak to jest właśnie u Pani. Bezpośrednia konsultacja pozwoli na przyjrzenie się sytuacji i może być podstawą do ewentualnych pomocnych wskazówek. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/