Duszności i mrowienia języka w sytuacjach stresujących

Witam mam 20 lat chciałbym sie dowidziec kto mi mogł by pomuc ma dusznosci jak by mi serce zaraz wyskoczyło czasem mruwienie jezyka bardzo czesto mam tak jak sie bardzo denerwuje mysle oczyms zaczynam miec lęki ogulnie czesto sie denerwuje nawet zbyle czego leki dochądzą czesto przez to uzalezniłem sie od alkocholu bo moge sie przyznac ze jak sie napije zapominam o wszystkim ale i tak to wraca jak zwalczyc te nerwy nie moge spac bo sie boje zasnoć urojenia ze sie nieobudzie HELP

Z tego, co pan pisze, objawy są dokuczliwe i utrudniają funkcjonowanie na co dzień. Warto się nimi zająć jak najszybciej - dlatego zachęcam do wizyty u lekarza psychiatry, który na podstawie szczegółowego wywiadu i ewentualnie badań postawi właściwa diagnozę i zaleci odpowiednie postępowanie (np. psychoterapia, farmakoterapia).
Elżbieta Grabarczyk
http://ppp-salamandra.blogspot.com/