Duszności w momentach stresowych

Witam, moje problemy objawiają się dusznościami w momentach wzmożonego stresu oraz tym, iż generalnie ciągle narzekam. Nie potrafię się cieszyć, jestem do wszystkiego pesymistycznie nastawiony. Odczuwam ciągłe napięcie wewnętrzne. Mam wrażenie, że w miarę możliwości izoluję się od innych, również w pracy. Taki stan trwa już długo. Zdarzają się dni, że wszystko ustępuje i czuję się świetnie, jednak nie trwa to długo. Bardzo proszę o poradę.

Proponuję rozważenie konsultacji w Poradni Neurologicznej i Poradni Zdrowia Psychicznego. Lekarz neurolog oceni, czy opisywane przez Pana w wywiadzie objawy oraz obraz kliniczny mogą mieć podłoże neurologiczne, a lekarz psychiatra oceni czy może to mieć etiologię wymagającą ewentualnego leczenia psychiatrycznego (np. depresja) lub ewentualnie dalszej obserwacji (zaburzenia osobowości).

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza