Dyskomfort i guzek w odbycie

Witam ostatnio w trakcie mycia okolic odbytu poczulam pieczenie w srodku (jak sie okazalo zel ten podraznia cale moje okolice intymne) ,badajac odbyt palcem wyczulam miekiego guzka ktorego mocno podraznialam zapewne przy kolejnych wlasnorecznych kontrolach. Jest mieki,przesuwalny,troche jak zylka wielkosc polowy ziarnka grochu.Miesiac wczesniej mial miejsce stosunek analny. Kile wykluczam. Odczuwam ogolny dyskomfort, choc zdarzaja sie przerwy, co to moze byc?

Aleksander Ropielewski

Opis sugeruje żylaka odbytu. Pewność mógłbym mieć po badaniu per rectum.