Dyskomfort w prawym boku na dole u 32-latki

Dzień dobry, od kilku miesięcy odczuwam dyskomfort w prawym boku na dole. Jest to uczucie pełności. Od czasu do czasu również kuje mnie w prawym boku na dole. Byłam u ginekologa, USG jajników nic nie wykazało, są prawidłowe. Miesiączkuje regularnie. Ginekolog stwierdził infekcje grzybiczą i przepisał lek fluctomizin. Wzięłam do tej pory jedną tabletkę. Dziś w nocy odczułam silny klujący ból pleców na dole z prawej strony i ból w prawym boku. Dziś w pracy dalej mnie kuje ale tak jakby prawy bok ciała, ból promieniuje do prawej łopatki oraz prawego pośladka. Ciągnie mnie tak jakby prawy bok ciała. Odczuwam również delikatne mrowienie prawej strony pleców. Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu objawów.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zalecałbym konsultację urologiczną celem wykluczenia kamicy. Pozdrawiam.