Echogeniczność tarczycy obniżona, niejednorodna, przedzielona pojedynczymi pasmami tkanki łącznej jak w chorobie Hashimoto

Proszę o interpretację badania USG tarczycy i przytarczyc: płat prawy: 14x12x40, płat lewy: 17x11x40 Cieśń: 4mm Zmiany: Echogeniczność tarczycy obniżona, niejednorodna, przedzielona pojedynczymi pasmami tkanki łącznej jak w chorobie Hashimoto. Bez typowych zmian ogniskowych. Poniżej dolnego bieguna PL dwie lite hipoechogeniczne zmiany o zbliżonej echogeniczności do tarczycy 5x3mm oraz 5x6mm- przytarczyce? Jak rozumieć te zmiany? Co to jest?

Te zmiany jak sugeruje ultrasonografista mogą być po prostu strukturami anatomicznymi czyli zdrowymi przytarczycami czyli prawidłowością