Endometrioza i powiększony brzuch

Witam. Mam 21 lat.. 2 lata temu miałam cesarskie ciecie i urodziłam wczesniaka.. Niedawno dowiedziałam sie, ze choruje na endometrioze.. Jednego guza mi juz wycieli.. Od tamtego momentu mam wzdęcia, twardy i powiekszony brzuch.. Wydaje mi sie, jakby rósł i rósł.. Miesiaczki mam co miesiac, regularne, czasem jednen lub dwa dni pozniej. PS. Ważyłam 49kg. Dzisiaj sie wazylam waze 53kg.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna Pani być pod opieką specjalisty ginekologa. Należy także stosować się do wszystkich zaleceń lekarza.