Extirpatio tu haemangiogenes orbitaesin

W dniu 14.10.2011zabieg: orbitotomia [marginectomia] inferiorismodoTessier.Exploratio spatii retrobulbaris.Extirpatio tu haemangiogenes orbitaesin.Rocontructio-osteosynthesis margo inferiorisorbitae.Plastica.Drenage.Histopatologia haemangiomacavecernosum. Powód:ściąganie-wypychanie pod lewym okiem,[prawe oko niewidzące],od lewego kącika ust do osi ust i lewą diurkę nosa do worka łzawego czuję inaczej,drewnienie ,odczucie pogrubienia,dyskomfort przy jedzeniu.Lekarze rozkładająręce.CO ROBIĆ?

Witam.miał Pan operacje naczyniaka który różnych al prawidlowe tkanki oczodolu. Obecnie te tkanki rozpręźają się i stąd Wypychanie. Ściąganie natomiast to efekt kurcze nią się blizny pooperacyjnej. Niedoczulica kąta ust przejdzie do 6 mcy. Zalecam masaże oraz witaminy z gr B.pozdrawiam serdecznie