Gdzie mam się udać przy zdiagnozowanym tętniaku?

Witam w t komputerowej stwierdzono u mnie tętniaka t krezkowej o wymiarach 19 mm w chwili obecnej mam skierowanie do chirurga naczyniowego w najbliżej przychodni gdzie taki przyjmuje lekarz odmówił mi wizyty ponieważ nie jest w stanie mi pomóc nie mam pojęcia gdzie mam się udać po pomoc kobieta 44 lata

Szanowna Panie, proszę się udać do innego chirurga naczyniowego. Ktoś musi Pani pomóc. Serdecznie pozdrawiam