Gdzie można zbadać wyczerpanie nadnerczy?

Witam. Chciałem się dowiedzieć gdzie można zbadać "wyczerpanie nadnerczy" ? Jak nazywa się takie badanie? Czy to jest badanie hormonów w krwii ? Jeśli tak to jakich i czy samemu można odpłatnie zrobić takie badanie? Jakieś zalecenia przed badaniem? Mężczyzna z Ostrowa Wielkopolskiego.

Lek. Katarzyna Szymczak

Przed rozpoczęciem badań na własną rękę sugeruję wizytę u endokrynologa.