Gdzie powinnam szukać pomocy przy tych skokach ciśnienia?

Leczę się na nadciśnienie tętnicze pierwotne od 12 lat.Miewam skoki ciśnienia do 200/110.Bywam często na SOR,mam zmieniane leki,prywatne wizyty u kardiologa ale efekty są niewielkie. Od września powyższe objawy się nasiliły.Miałam skierowanie do szpitala na diagnostykę ale mnie nie przyjęto.Pani doktor stwierdziła,że powinnam leczyć się u endokrynologa.Ciśnienie rośnie mi przeważnie nocą.Gdzie powinnam szukać pomocy? Mam lat 66.Bardzo proszę lekarza o odpowiedż. Maria z KIelc

Musi Pani przejść diagnostykę, tak jak Panią skierowano. Na oddziale internistycznym, należy poszukać przyczyny w kier. guza pheo lub innych zespołów endokrynologicznych