Gdzie szukać przyczyny mojego wypadania włosów?

Witam, chodzę od lekarza do lekarza i żaden nie jest w stanie mi pomoc. Właśnie wyszłam ze szpitala i znowu nic. Od 3 lat wyciągam włosy garściami, z długich gęstych włosów zostałam z rzadkimi do ramion. Mam niedoczynnosc tarczycy i biorę letrox 50 (tarczyca w normie) i zespół policystycznych jajników na co biorę glukophage 750 jednak włosy cały czas lecą jak szalone. Terapie stosuje już od roku, a lekarz cały czas łże czekać aż się poprawi. Czy powinnam zmienić leki lub ich dawkę ?! Dodam jeszcze, ze na ta chwile wszystkie hormony są w normie

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z dermatologiem zajmującym się nieprawidłowościami w obrębie włosów - trychologiem. Pozdrawiam