Gęste wydzielina w pochwy i brak swędzenia

witam mam pytanie jeśli mam gęsto wydzielinę jak to niektórzy określają serkowatą bez zapachu nie mam uczucia swędzenia pieczenia ani nic nie boli mnie przy oddawaniu moczu miesiączkę mam normalnie czy to objaw infekcji czy po prostu to coś normalnego.?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Większość objawów towarzyszących infekcji Pani neguje ale mimo tego nie można jej wykluczyć ze 100% pewnością bez badania. Polecam zgłosić się do poradni ginekologicznej.