Gorączka, ból głowy i drętwienie w nodze u 43-latka

Witam serdecznie, mój mąż wiek 43 lata ,w tej chwili ma podwyższoną temperature 38 przy tym ból głowy i od biodra po udo lekkie drętwienie. co to jest i co mozna mu na ta chwile podać by ulzyc?z góry dziekuje za odpowiedz

Lek. Marta Gryszkiewicz

Objawy są bardzo niespecyficzne i nie sugerują konkretnej jednostki chorobowej. Wskazana konsultacja z lekarzem rodzinnym. On po badaniu klinicznym pokieruje Państwa dalej.