Gorączka i ostry ból w środkowej części brzucha

Witam serdecznie. W sobotę w południe dostałam gorączki, która średnio wynosiła 37,6. W sobotę w nocy dostałam bólu brzucha. Ból ten jest zlokalizowany w środkowej części. Jest ostry, a gdy nastaje towarzyszą mi dreszcze. Trwa około 40 sekund, a potem przechodzi i tak w kółko. Lekarz dziś zdiagnozował mi zapalenie gardła i dał jakiś lek rozkurczowy, ale nic nie pomógł. Nie mam biegunki ani wymiotów. Czytałam dużo informacji w internecie i jestem przerażona. Proszę pomóżcie.

Witam. Niestety nie ma mozliwości interpretacji tego typu objawów bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Proszę ponownie skonsultować się z lekarzem.