Co oznacza ból zlokalizowany w górnej środkowej części brzucha?

Od kilku dni boli mnie brzuch, ból jest zlokalizowany w górnej środkowej czesci(troche bardziej w kierunku lewej strony). Ból pojawia się rano lub jak coś zjem, albo znienacka. Ból trwa przez kilka minut a później przestaje. Jestem w 40 dniu cyklu, zamiast okresu mam plamienia, nie jestem w ciąży.Dodatkowo mam gazy, wzdęcia, odbijanie,dość częste stolce,ale nie o charakterze biegunki.Ostatnio miałam wykryty Helicobacter,przeszłam leczenie,zrobiłam powtórnie badanie wynik ujemny.Co jeszcze robic?

Należy udać się do lekarza w celu zbadania. Możliwe, ze zmiana musi dotyczyć Pani diety, sposobu radzenia sobie ze stresem. konieczna konsultacja.