Gorączka, nadmierne pocenie się u 59-latki

goraczkuje tem 38,5 do 39,5 wieczorami potem poce sie nad ranem ok. 4godz. rano ok. 7 godz. mam 34,5 od dwoch lat pojawiaja sie goraczki dwa do pieciu dni w miesiacu obecnie od pazdziernika mam codziennie od 38,5 39.5 o stałych porach ok 16 godz stopni celcjusza goraczki rano ok 34,5 i wyszy mi guzki bolace czerwone na przedramieniach prawej i lewej reki oraz na brzuchu powyzej ( guz potem silne poty ( mokruska cala ja i posciel).Od siedmiu lat nie mam sprecyzowanej przyczyny moich goraczek

Witam. Na pewno należy brać pod uwagę różne przyczyny - zaburzenia hormonalne (konsultacja z ginekologiem), choroby zapalne/reumatoidalne (parametry wskażników zapalenia jak OB, CRP, również przeciwciała), poziom TSH, diagnostyka boreliozy, rtg klatki piersiowej I diagnostyka w kierunku gruźlicy. To jest dosyć szeroka lista (aczkolwiek zapewne nie pełna) potencjalnych chorób mogących mieć związek z Pani objawami