Gulka w okolicy odbytu u 22-latki

Witam, Proszę Państwa o pilną radę.. ...Dzis zauwazylam cos niepokojacego w okolicy odbytu - "balonik" wielkosci opuszka malego palca, miękki pod dotykiem. Czemu towarzyszy uczucie zaparcia i dyskomfort. Domyślam się, że to hemoroidy... Nie bralam nigdy pod uwage, ze kogos w moim wieku to moze dotknąć :/. Po prysznicu zrobilam oklad z rumianku i posmarowałam mascią "mumijo". Czy to zniknie lub zostanie juz na stałe?... Jak moge to wyleczyc? I jak zapobiec nawrotom? Dziekuje za pomoc.

Witam!
Prawdopodobnie ma Pani guzka krwawniczego - proszę zgłosić się lekarza chirurga który zbada Panią i zastosuje adekwatne leczenie. Proszę nie leczyć się samemu.

Z poważaniem
Dr n,med.Marek Rodzeń
specjalista chirurgii ogólnej
specjalista chirurgii onkologicznej