Guz piersi u 26-latki

Witam Mam 26 lat zapisałam się do lekarza ale musze czekać do 20 Października . Nie wiem co mam robić od miesiąca czasu boli mnie lewa pierś A przy brodawce wykryłam guza . który zaczął się powiększać . nie chce sie stresować. Nie których momentach wydaje mi się ze przy dotyku jak by był w innym miejscu . Proszę o pomoc . Z góry dziękuje

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczne usg piersi, aby zweryfikować co to za zmiana, a może jej wielkość ma związek z cyklem miesiączkowym?
Pozdrawiam