Guz pod skórą w okolicy nerki

witam nad lewym poldupkiem tak mniej wiecej na nerce wyczuwam guza jak dotykam to sie przesuwa ale czesto daje dolegliwosci bolowe i przechodza w okolicy prądy ktore naprawde dokuczaja prosze o pomoc co to moze byc pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć