Guz pomiędzy kroczem a udem

Witam, mam pytanie odnosnie "guza"znajdujacego sie miedzy kroczem a udem, w srodku jest on twardy (ta czesc jest wielkosci 2cm) lecz ukryty pod skora, niebolesny, przesuwalny.Czy moze on byc przyczyna gwaltownego i dlugotrwalego stosunku plciowego ktory na dzien po byl odczowalny w rowniez w tych okolicach.Zaznaczam ,ze minely juz 4 dni od stosunku.Bardzo prosze o rade bo mieszkam w innym kraju i trudno mi jest dostac sie tu do lekarza a juz nie wspomne o ginekologu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Być może konieczne jest pobranie wycinków /rozszerzenie diagnostyki.