Guz żołądka w 5 miesiącu ciąży

guz żoładka 2 cm u mojej córki w 5 m-cu ciązy ,krwawienie wewnętrzne ,anemia -dostała krew 4 jednostki Czy jest szansa na życie dla niej i dziecka pomocy!!!

Lek. Marta Gryszkiewicz

To pytanie należy skierować do lekarza prowadzącego, w szpitalu, w którym przebywa córka. Niestety podane przez Panią informacje nie są dostatecznie szczegółowe i nie da się do nich odnieść. Lekarz, pod którego opieką jest Pani córka, z pewnością odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.