Guzek okrągły w węzłach pachwinowych

dzień dobry, mam w węzłach pachwinowych guzek okrągły- z prawej strony i z lewej taki podłużny. Chirurg uważa że to włókniaki, których nie trzeba usuwać. W pachwinach czasami odczuwam delikatne ukłucie i uczucie jakby ucisku z prawej strony- tez czasami. Czy moge zostawić takie guzki i nic sie z nimi nie stanie tak jak stwierdził mój chirurg?

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Nic nie jestem w stanie powiedzieć bez zbadania pacjenta!!! Proponuję ew. zgłosić się do innego chirurga, zż