Guzek pod lewą pachą - czy to może być rak?

Od paru tygodni mam takie małe wypuklenie pod skórą lewej pachy. Nie wiem co to może być - czy to tylko powiększony węzeł chłonny, czy może jakiś rak? W ogóle mnie to nie boli ani nic, tylko właśnie jest wyczuwalne jak się dotyka ręką.  Nie wiem co robić, ani co myśleć. Przecież ja mam dopiero 13 lat i nie chcę umrzeć! A jak o tym pomyśle to chce mi się płakać.

Proszę o pomoc.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Powinnaś udać się do lekarza. Mało prawdopodobne, aby to było coś poważnego, niemniej zawsze warto to sprawdzić. Niestety bez badania, przez internet trudno jest na 100% stwierdzić co to jest.
Warto wiedzieć, że w twoim wieku rak piersi nie występuje.

Pozdrawiam serdecznie