Guzki na podudziu a nowotwór

witam chciała bym si dowiedziec czy moge czy moje guzki na poudziu moga miec cos spulnego z rakim dodam ze mam jeden guzik wilkosci piłeczki do pinpoga a kilka mnieszych ktore mam juz od kilku lat

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu trudno jest określić rodzaj zmiany. Konieczne będzie badanie oraz wykonanie badan dodatkowych. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.