HBsAg dodatnia po porodzie

Witam. Jestem HBsAg dodatnia.Proszę o interpretacje wyników.dodam ze jestem 4 miesiące po porodzie jeśli ma to jakieś znaczenie. Dziękuje. bialko całkowite -6.8 /Proteinogram-albuminy 59,3 /alfa1globuliny 3,0 /alfa2 glob.3,0 /beta1 glob.-5,9 /beta2 glob.-3,7/gamma glob.-15,2/ czas potrombinowy sekundy- 12.21/ % aktywności -85.66/INR -1,09/APTT czas koalinowo kefal -32.47/AFP alfafetoproteina wynik surowicy-1.2/ ALAT-77.6/ ASPAT 39,5/ gamma gt-13.0

Witam. Wyniki badań mieszczą się w szerokich granicach normy i świadczą o tym ze funkcja wątroby nie jest upośledzona. Powinna Pani jednak pozostać pod stałą opieką specjalisty chorób zakaźnych.