Hematuria w 7. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 7 tygodniu ciąży od wczoraj po oddawaniu moczu leci mi krew wraz ze skrzepami a do lekarza dopiero idę za tydzień ponieważ jestem za granicą a tu ciążę uznają od 12 tygodnia i nic nie mogą mi zrobić. Dodam że od czasu do czasu boli mnie podbrzusze tak jak na miesiączkę. Czym to może być spowodowane? Czy jest to poronienie?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jest to niepokojący objaw, może to być także poronienie, wręcz konieczna jest pilna wizyta u ginekologa.