Hiperostoza krawędzi bocznych trzonów

diagnoza;złamanie kompresyjne trzonu l1,hiperostoza krawędzi bocznych trzonów l3 l4, zwężenie przestrzeni międzykręgowej l3 l4 l5 s1co mnie czeka z takimi wynikami bardzo proszę o odpowiedz.

Witam!!!
IStnieje duże prawdopodobieństwo nasilania siedolegliwosci bólowych kregosłupa łącznie z objawami korzeniowymi czyli bólami promieniujacymi do kończyn dolnych, osłabieniesiłymięsniowej kończyn dolnych itp.
Kiedy nastąpiło złamanie?? Czy jest Panizaopatrzonanp w gorset Jevetta czy tez inna orteze odcinka ledzwiowego?
Jeżeli nie sugerowałbym kontakz z ortopeda. Zycze dużo zdrowia