Hirsutyzm na kości żuchwowej, pod brodą oraz w okolicy sutków

Mam Problem z Hirsutyzmem który najbardziej jest na kości żuchwowej , pod brodą , oraz okolice sutków .Gdy dostałam pierwszą miesiączkę miałam problemy z okresem przez miesiąc miałam okres nie było przerwy poszłam więc do ginekologa , a ginekolog powiedział że ma tak być , i przepisał mi lek na uregulowanie okresu a potem zaczęło się owłosienie .Proszę o poradę , bo nie wiem od czego to jest.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zaburzenia mogą być spowodowane nieprawidłowościami gospodarki hormonalnej. Wskazana jest wizyta u endokrynologa.