Hypoechogeniczny guzek ze zwapnieniem

witam, mam 34 lata pare dni temu byłam na badaniu usg z biopsją , okazało się że mam torbielą 20 mm - BAC.gdzie zrobioną miałam biopsję oraz wykryto u mnie guzek przy ścianie klatki piers. hypoechogeniczny ze zwapnieniem dł. -FA?-BAG. , już jestem umówiona do lekarza chirurga onkologa po odbiór wyników, ale zanim je odbiore chciałabym wiedzieć czy to może być nowotwór, i co oznaczają te sktóty, pozdrawiam Wioletta

Witam Pani Wioletto - zbyt mało danych - gdzie był guzek w piersi?, przy łopatce? a może przy obojczyku??. Skróty są niezrozumiałe - decyduje całość opisu. Spokojnie trzeba poczekać do oceny onkologicznej.