Ile muszę czekać na wykonanie testu po seksie z mężem?

Moje cykle sa regularne, co 27 dni. Przed wczoraj, 9.01, mialam owulacje i zarowno tego dnia jak i 10.01 kochalismy sie z mezem z tym ze byl to stosunek przerywany. Prowadze dokladny kalendarzyk i kalkulacje (mierzenie temp itd, mam nawet wykupiona aplikacje ale znam bardzo dobrze swoje cialo). Jestesmy przygotowani na dzidzi ale chodzi o to jaka jest szansa ze zaszlam w ciaze i ile musze czekac na wykonanie testu? Dodam ze miesiaczke mam dostac 25 lutego. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli Pani nie dostanie krwawienia miesiączkowego i nie wystąpi do tygodnia po terminie wtedy wykonać test