Ile potrwa odchudzanie?

Witam . Mam 32lata, 173cm wzrostu i ważę 106kg. Jest podejrzenie choroby tarczycy. Przez ostatnie 3lata przytyłam ponad 30kg. Pracuję w sklepie mięsnym,jeżdżę na rowerku stacjonarnym pół godziny dziennie ,6dni w tygodniu na 5 biegu,ograniczyłam jedzenie (przestałam się opychać). Czy mam szansę stracić wagę i jak długo to może potrwać,bo ćwiczę miesiąc , nawyki żywieniowe zmieniam dłużej a nie straciłam nawet grama wagi.

Witam,
czy były wykonywane konkretne badania w kierunku chorób tarczycy? Jeśli tak, jakie są wyniki? Jeśli od dłuższego czasu ma Pani aktywność fizyczną, a także zmieniła Pani nawyki żywieniowe, a masa ciała wciąż stoi, prawdopodobnie jednak robi coś Pani źle, prawdopodobnie nieświadomie. Optymalne tempo utraty masy ciała to ok. 0,5-1 kg/tydzień,przy czym na początku zazwyczaj to tempo jest odrobinę szybsze. Prawdopodobnie mimo wszystko nie ma Pani wciąż ujemnego bilansu kalorycznego (jest on niezbędny, żeby schudnąć). Jeśli potrzebuje Pani pomocy w wyliczeniu Pani zapotrzebowania i zbilansowaniu odpowiedniej diety - zapraszam do kontaktu - dietetykkatarzynapekala.pl, katarzynapekala@interia.pl.