Interpretacja badania USG tarczycy u 32-latki

Witam Czy ktoś z Państwa mógłby podjąć sie interpretacji badania USG?W biegunie górnym pl.prawego owalny drobny dobrze odgraniczony izoechogenny guzek o średnicy 6,5mm, w bad. e-flow przepływ umiarkowany głównie brzezny. Ponadto w cieśni tarczycy owalny dość dobrze odgraniczony hypoechogenny guzek o sr.5,5 mm, z umiarkowanym unaczynieniem w badaniu e-flowRok temu tych guzów nie było.Zdaniem radiologa ten w ciesni wyglada b.źle, czekam na biopsje, ael cieżko to znosze

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie gruczołu tarczowego. Ustalenie rodzaju zmian będzie możliwe po otrzymaniu wyniku biopsji.