Interpretacja krzywej cukrowej insulinowej po obciążeniu glukozą

Interpretacja krzywej Cukrowej iinsulinowej po obciążeniu glukozą 75 g. Glukoza na czczo 86 mg/dl Glukoza po 1 godzinie 155 mg/dl Glukoza po 2 godz. 119 mg/dl insulina na czczo 5,51 uIU/ml insulina po 1 godz. 40,45 insulina po 2 godz. 51,23 Po wprowadzeniu diety bezcukrowej nabiału mąki czułem się lepiej stopniowo i tak po 3 miesiącach już objawy mi się zmniejszyły znacznie takie jak wzmożone napięcie mięśniowe problemy ze wzrokiem drżenie mięśni głównie rąk nóg lęki rozdrażnienie. Pozdrawiam

Wartości glukozy w treście tolerancji są prawidłowe. Obliczajac pewien wskaźnik insulinoopornosci można ja u Pana podejrzewać. Proponuję kontynuować wprowadzone korzystne zmiany nawyków żywieniowych.