Interpretacja wyniku badania MRI stawu skokowego
Proszę o interpretację wyniku MRI stawu skokowego. Z góry dziękuję. Szpary stawowe oraz powierzchnie stawowe stawu skokowego górnego i dolnego o równych obrysach, z obecnością drobnych zmian wysiękowych. Niewielki wysięk w obrębie stawu piszczelowo-strzałkowego dalszego. Koniec dalszy strzałki z cechami dyskretnej szczeliny przełomu, bez widocznych przemieszczeń oraz patologicznych sygnałów w sekwencji STIR. Drobne zmiany wysiękowe w stawach stępu

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać bezpośrednie badanie lekarskie oraz łącznie przeanalizować wynik badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.