Interpretacje wyników CA-125

Dzień dobry. Proszę o interpretacje wyników CA-125 wynosi 12,4 a CRP 0,5 Rok temu miałąm wycinany guz pochwy. Z Usg znowu wyszło "coś" o wymiarach 5cm na 6 cm. Dodam ze wcześniej to był włókniakomięśniak....

Wynik CA-125 w Pani przypadku nie jest rozstrzygający , proszę zgłosić się do lekarza operującego poprzednio. Jeśli napisała Pani bez błędu , że był to włókniakomięśniak a nie włókniakomięsak - to zmiana była łagodna , tzn.niezłośliwa , zż