Jak długo powinna trwać taka kuracja na nadżerkę?

Na nadżerkę mam stosować po każdej miesiączce na noc Hexagyn Duo i Vitagyn C (1 opakowanie ma 10 globulek dopochwowych). Jak najlepiej je stosować? Obie globulki jednocześnie? Jeden dzień Hexagyn Duo, a drugi Vitagyn C (na zmianę) czy może najpierw jedno całe opakowanie a po skończeniu całe drugie? Jak długo powinna trwać taka kuracja?

Już miliony razy pisano na temat "nadżerek". Jeszcze raz - tzw. nadżerka szyjki macicy jest zmianą fizjologiczną i nie wymaga leczenia. Jest to prawidłowy nabłonek gruczołowy z kanału szyjki macicy. Prawdopodobnie lekarz leczy zmiany zapalne szyjki macicy a nie "nadżerkę". Proszę poczytać na stronie dr Jacka Madeja w zakładce dowiedz się więcej całą prawdę o "nadżerkach".