Jak długo trzeba leczyć zapalenie oskrzeli?

witam jak dlugo trzeba leczyc sie w domu na zapalenie oskrzeli co prawda mam watpliwosci ze mam zapelenie oskrzeli poszedlem wczoraj na pogotowie bo zle sie czulem 39 goraczki kaszel i pieczenie w klacie bol gardla lekarz po zbadaniu stwierdzil ze nieslychac zadnych swistow ani szmerow i przepisal doxycyclinum,acc optima moje pytanie czy ta diagnoza moze byc sluszna wiem ze tak przez internet to raczej trudne ale i tak z gory dziekuje serdecznie za porade pozdrawiam mirek

Jeżeli ma Pan wątpliwości należy zgłosić się do lek. rodzinnego