Jak interpretować takie wyniki 53-latki?

Dzień dobry Proszę o interpretację wyników Tsh 0, 976 F3 2, 37{norma 1,58-3.91}34% F4 1,10 {norma 0,7-1,48} 51% Atpo 12,97{norma 0-5,61} Dziękuję Ela 53lat

Dzień dobry,

interpretacja wyników odbywa się przed badaniem podmiotowym i przedmiotowym.

Proszę udać się na wizytę stacjonarną do lekarza prowadzącego który zlecił diagnostykę, porówna wyniki z badaniem fizykalnym i oceni wyniki Pani badań oraz wrazie konieczności zaleci leczenie lub dalszą diagnostykę.

Pozdrawiam