Jak interpretować wynik badania USG pochwy na którym nie widać macicy?

W czasie USG dopochwowego nie wdać macicy. Miałam wykonywane 4 razy usg i zawsze to samo nic nie widać lekarz mówi ze to przez gazy ale za każdym razem 3 dni przed wizyta zaczęłam brać espumisan 4 razy dziennie po 2 tabletki, i brak efektów.Starałam się również przed badaniami ograniczyć cukier i nabiał w diecie. Co może być przyczynią takiej sytuacji ??

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nalezy rozszerzyć diagnostyke , a jak
Wyglada miesiączkowanie ? Proszę koniecznie ponownie udac się do lekarza ginekologa