Jak interpretować wynik TK głowy u 63-latki?

MAM WYNIK TK GLOWY-OPIS-Na pograniczu przedniej czesci srodmozgowia i mostu drobne okolo 4mm ogniskomiernie hyperdesnyjne-wyboczyna?artefakt? tak w opisie .reszta dobrze bez zmian.CZY POWINNAM DALEJ COS ROBIC:Dziekuje i pozdrawiam,DOROTA

Witam!
Wynik TK głowy - ognisko na pograniczu mostu i śródmózgowia niejednoznaczne. Informacji należy zasięgać u wykonawcy badania lub powtórzyć badanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.