Jak interpretować wyniki badań USG piersi i co one oznaczają?

Witam. Mam 24 lata dziś miałam kontrolne usg piersi. Robię co pół roku u innych radiologow że względu na obciążony wywiad (babcia od str mamy i babci siostra) . Mój opis to birads 1. Bez zmiany litych i ogniskowych. Węzły bez cech patologii. W dziś trakcie badania radiolog powiedziała że ogniskowo mam zagęszczenie w piersi lewej i na wizytach mam przypomnieć by to miejsce lepiej oglądać na usg. Co to może oznaczać?

Po pierwsze lepiej wykonywać USG w tej samej pracowni. Po drugie BIRADS 1 oznacza brak patologii w badaniu. Zgrubienie, zagęszczenie nie jest niczym złym, niecnego nie przeświadcza.