Jak interpretować wyniki badania USG przewodu moczowego?

co oznacza wynik badania usg przewodu moczowego. OBIE NERKI POŁOŻONE TYPOWO. w PRAWEJ NERCE , W CZĘŚCI ŚRODKOWEJ, ŚRÓDKOROWO TORBIEL 20, 6 MM, ZE ŚCIENNYM ZWAPNIENIEM. w NERCE LEWEJ W GÓRNYM BIEGUNIE TORBIEL 8 MM, I W DOLNEJ CZĘŚCI SKUPISKO 2-3 ZŁOGÓW WIELKOŚCI 4 MM.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne jest rozszerzenie diagnostyki proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyzsze badanie